Ogłoszenie

Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:)

#1 2008-06-13 19:19:57

domestos

Master Tuningu

3078343
Skąd: paderewskiego 8/94
Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 219
Punktów :   

MIELOCH

elo mam pytanko zamawia moze ktos z was cos z mielocha?? bo ja tez chce i wiecie tansza przesylka by byla jak razem bysmy zamuwili pozdro

Offline

 

#2 2008-06-14 18:49:50

b3ny

Master Tuningu

7839391
Skąd: MiaSto MotorÓw
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 182
Punktów :   
WWW

Re: MIELOCH

czesław kupuje w poniedzialek chyba max cylek.


Nic Na Siłę, Lewy Pas , Gaz I PŁYNĘ
          www.bbteam.pun.pl
            POZDRO BB TEAM

Offline

 

#3 2008-06-15 11:13:51

cz3slaw

Master Tuningu

7808687
Call me!
Skąd: Psarskie Owocowa 32
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 158
Punktów :   
WWW

Re: MIELOCH

ja jadę w poniedziałek do mielocha mam zamiar kupić cylek mam nadzieje że będą mieć więc nie zamawiam przez przesyłkę


Motocykliści nie są szaleńcami tylko ludźmi, którzy wiedzą czego chcą...

Jadą chłopaki na japońcach, nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca...

Offline

 

#4 2008-06-16 09:28:07

michwisnia

Master Tuningu

2121457
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 289
Punktów :   

Re: MIELOCH

oni na miejscu prawie nic nie mają ... przez sklep to max 3 dni i juz masz w domciu... a co do przesylki.. jak 14zl. to wiesz... na 2 to wyjdzie 7zl. oszczednosci.. to 1.5l. benki-czyli nic...


.......::NRG Power tun by Wisnia::.......

Offline

 

#5 2008-06-16 22:46:38

xXxKubusxXx

Master Tuningu

status 997
7926902
Skąd: Śrem Roweckiego
Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 110
Punktów :   

Re: MIELOCH

MOIM ZDANIEM MIELOCH SMIERDZI

Offline

 

#6 2008-06-17 08:23:02

b3ny

Master Tuningu

7839391
Skąd: MiaSto MotorÓw
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 182
Punktów :   
WWW

Re: MIELOCH

o.O dlaczego ?:>


Nic Na Siłę, Lewy Pas , Gaz I PŁYNĘ
          www.bbteam.pun.pl
            POZDRO BB TEAM

Offline

 

#7 2008-06-17 08:57:40

michwisnia

Master Tuningu

2121457
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 289
Punktów :   

Re: MIELOCH

Śmierdi ? taaa.. tylko ze jak on komus wyreguluje... to jest cool ... on jak robi komuś z serii na fula to bys se za tą kase mogl kupić ponad 2 ogórki ... wiec nie pisz takich glupot.. .. bo nawet niewiesz co piszesz.. tylko Mieloch i Remik(chyba) posiadają hamownie ... i oni znają sie na tuningu jak malo kto .. chyba ze Twoj ojciec bardziej sie zna
Pozdrawiam


.......::NRG Power tun by Wisnia::.......

Offline

 

#8 2008-06-17 12:41:57

~~ Malina ~~

Master Tuningu

2257772
Skąd: Wyczółkowskiego 13
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 178
Punktów :   
WWW

Re: MIELOCH

wisnia ty nie pisz takich glupot....

to ze mieloch posiada hamownie to znaczy ze jest najlepszy? ;/;/ co za problem kupic hamownie... a pozatym mieloch jest drogi w huj np. za czarne klosze np do yamahy neos  mieloch kupuje za max 20zl a sprzedaje za 80 a wystarczy kupic folie za 5zl i sobie nakleic.a jak slysze od kogos ze jego skuter jest najlepszy,najszybszy i mu sie nie rozjebie bo u mielocha ma zrobionego bo mieloch mu przykrecil 5 srubek i skasowal 300zl to smiac mi sie chce ....


::.... BBteam ....::

Offline

 

#9 2008-06-17 12:46:50

Harnas

Master Tuningu

status 5608426
7723869
Call me!
Skąd: Chłapowskiego
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 74
Punktów :   

Re: MIELOCH

racja Malina tylko debile robia tuning u mielocha i sie tym chwalą:) jezeli ktos chce szybciej jezdzic to niech se kupi wieksza pojemnosc np. 125 i zarejestruje na 50 na pewno taniej to wyjdzie

Offline

 

#10 2008-06-17 13:41:16

Maciej Eaglet

Master Tuningu

8621624
Skąd: Kolberga
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 240
Punktów :   

Re: MIELOCH

No jak ktoś ma kase i mu nie szkoda to tuninguje u mielocha. osobiście bym mielochowi nie dał do tuningu.

Offline

 

#11 2008-06-17 13:52:52

michwisnia

Master Tuningu

2121457
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 289
Punktów :   

Re: MIELOCH

ale mi nie jest szkoda kasy na mielocha... a domowymi sposobami jak mieloch nie zrobisz ... kazdy skuter sie rozjebie- zalezy od stylu jazdy.. ale raczej jak on ci zrobi.. to pojezdzisz.. a jak dasz np. do Rafałka, to wiesz ( max tydzien i rozjeba) .. noo ceni swoje uslugi.. ale ma co cenić


.......::NRG Power tun by Wisnia::.......

Offline

 

#12 2008-06-17 14:03:55

~~ Malina ~~

Master Tuningu

2257772
Skąd: Wyczółkowskiego 13
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 178
Punktów :   
WWW

Re: MIELOCH

zawsze sa jakies sposoby zeby cos naprawic lub zrobic.wystarczy pomyslec.ja wole zrobic sam za darmo.jesli zle zrobie to jeszcze raz az wkoncu wyjdzie.przynajmniej sie czegos naucze a u mielocha juz nigdy niczego nie kupie bo kupilem manetki u  mielocha za 60z i tego zaluje a na allegro takie same za 30zl.cena taka duza tylko dlatego ze to slynny mieloch sprzedaje... zal....


::.... BBteam ....::

Offline

 

#13 2008-06-17 15:01:07

kendek

Zupełny Świerzak

1378041
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: MIELOCH

Michwisnia wielki obrońca i prawnik mielocha... Gówno to on ma w tym swoim sklepie, a co do tej hamowni... Normalnie lans! On jest oszust i krętacz ;] Na wyścigach przegrywać nie umie ;] Ale dosyć o nim:) Twoja postawa mnie rozjebuje kolego ciśniesz wszystkim, bo masz dobry skuter i go tuningujesz u mielocha;] Gratuluje idiotycznej postawy, aż się we mnie gotuje jak czytam ten temat... Ja nie wiem czy próbujesz sobie jakieś kompleksy nadrobić tym skutem czy jak, ale pamiętaj jedno: Nie wszyscy mają tyle kasy jak Ty i nie wszyscy wjebują ^$%^^$ kasy, żeby skuter im lepiej szedł, bo innego idzie szybciej i muszę być lepszy. Lepiej kupić 125, zresztą ktoś już to napisał i nie mówić w kółko "To tylko 50"... A co do Twojej postawy, domestos leci szybciej niż Ty, a Ty już części zamawiasz:D? No gz;] Takie jest zdanie na ten cały temat i moja mała skromna opinia o Tobie. Tylko nie bierz jej do siebie, bo jeszcze się załamiesz i powiesisz... A ja będę miał problemy ;] Pozdro


@Wiśnia
Posiadam legendę PRL'u lol Romet 50T-1 i wcale się go nie wstydzę, a chłopczyku możesz sobie do ojca gadać jak Ci na to pozwala;] Albert mam na imię miło mi ;] A wieszać się nie mam czego lol, bo Ty dla mnie nic nie znaczysz ;]
Dziękuje za pozdrowienia i przesyłam je Tobie również =]

Sosna je montuje to dobrze o Tobie świaczy - przynajmiej zmądrzałeś ;] Wiesz co ludzie mi mówią, że moja gramma kuleje w J.polskim, ale Twoja to przesada:D 3maj się ;] Tuningowi tak, ale w granicach zdrowego rozsądku ;]

Ostatnio edytowany przez kendek (2008-06-17 15:45:34)

Offline

 

#14 2008-06-17 15:29:47

michwisnia

Master Tuningu

2121457
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 289
Punktów :   

Re: MIELOCH

kendek napisał:

Michwisnia wielki obrońca i prawnik mielocha... Gówno to on ma w tym swoim sklepie, a co do tej hamowni... Normalnie lans! On jest oszust i krętacz ;] Na wyścigach przegrywać nie umie ;] Ale dosyć o nim:) Twoja postawa mnie rozjebuje kolego ciśniesz wszystkim, bo masz dobry skuter i go tuningujesz u mielocha;] Gratuluje idiotycznej postawy, aż się we mnie gotuje jak czytam ten temat... Ja nie wiem czy próbujesz sobie jakieś kompleksy nadrobić tym skutem czy jak, ale pamiętaj jedno: Nie wszyscy mają tyle kasy jak Ty i nie wszyscy wjebują ^$%^^$ kasy, żeby skuter im lepiej szedł, bo innego idzie szybciej i muszę być lepszy. Lepiej kupić 125, zresztą ktoś już to napisał i nie mówić w kółko "To tylko 50"... A co do Twojej postawy, domestos leci szybciej niż Ty, a Ty już części zamawiasz:D? No gz;] Takie jest zdanie na ten cały temat i moja mała skromna opinia o Tobie. Tylko nie bierz jej do siebie, bo jeszcze się załamiesz i powiesisz... A ja będę miał problemy ;] Pozdro

Chlopczyku-przedstaw sie moze lepiej Nawet u niego nie byles w sklepie a piszesz glupoty- looknij sobie na sklep internetowy-jeden z lepszych w PL...  Ze oszust i kretacz to wiem - Na wyscigach akurat przegrywać dosc umie-   " W sobotę odbyly sie treningi,kwalifikacyjne i wyscig trzygodzinny.Ten ostatni wygrał Mieloch Racing Team, ale chlopaki uznali, ze jako gospodarze odstąpią nagrode-kompresor Prebena[...]"    TuningowalEM u Mielocha-teraz wszsytko sie robi z kumplem Sosną-masz zle informacje , Skuter robie dla siebie a nie dla innych, czy moze niewiem: dla popisu- to zal. dla Ciebie.. Ja nie posiadam kasy jesli o to chodzi- bo nie zarabiam-wiec wiesz- smiech dla ciebie .. Ja wole tuningować piździka niz kupować 125 ... Nie scigalem sie jeszcze z Domestosem... ale jak zobaczylem jak jezdzi na suchych trybach-to tez no coment ... Nie mam problemu aby sie wieszac lub cos... jak myslisz ze mi pojechaleś to jestes w błędzie..masz same zle i stare informacje a tak przy okazji ...
Czym jezdzisz ? moze masz jakiegos Draga a sie nie chcesz przyznać
Pozdrawiam cie - abys Ty sie nie powiesił haha

----------------------------------
Co do tego Romecika.. to prawie kazdy z nas rozpoczynal na Komarkach itd.. wiec z tym wstydu niema ...

Ostatnio edytowany przez michwisnia (2008-06-17 16:51:40)


.......::NRG Power tun by Wisnia::.......

Offline

 

#15 2008-06-17 16:01:40

~~ Malina ~~

Master Tuningu

2257772
Skąd: Wyczółkowskiego 13
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 178
Punktów :   
WWW

Re: MIELOCH

hahaha teraz sie zacznie xD


::.... BBteam ....::

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Gdynia makijaż permanentny