Ogłoszenie

Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:)

#1 2009-02-22 20:39:09

Czaja

Skutermaniak

10518578
Skąd: Blociszewo
Zarejestrowany: 2008-04-13
Posty: 24
Punktów :   

Sprzedam polini sport 70ccm

Sprzedam cylek polini sport 70ccm do minarelli ac. Mam go jeszcze w skuterze ale chce kupic coś lepszego. Uszkodziłem go lekko bo kiedys mi zawleczka wypadla... wkur**** i rzucilem go o ziemie ale nie wplywa to na jego prace jak ktos chce dam foto. gg 10518578 mam jeszcze stage sport pro z glowica.

Ostatnio edytowany przez Czaja (2009-02-23 00:41:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TRS Apartments https://www.hotels-world.pl/ co jedzą fretki www.papuge.pl rożek do spania