Ogłoszenie

Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:) Wszystkich zapisanych na forum a nie wpisanych w "nasz Team" proszę o wpisanie sie!:)

#1 2011-04-12 17:06:40

katana005

Zupełny Świerzak

Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 1
Punktów :   

Doradcie mi czy sie opłaca

Chce sie dowiedziec czy mi sie opłaca kupic skuter. A mianowicie jest to skuter TGB 101s Orion ma on przejechane zaledwie 3000km, jest to rok 2007, był garazowany i ponoc dbany, nie był jezdzony w zime ale był odpalany, jest tam nowy akumlator i daje kask na crossa gratis, cena to 1600zł. Powiedzcie mi czy sie opłaca a jak nie to moze macie jakiegos na sprzedaz. Z góry dziekuje.

Ostatnio edytowany przez katana005 (2011-04-12 17:09:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
magnetoterapia bydgoszcz